Tříbarevný pepř celý

Kód: 611/40G 611/100 611/250 Zvolte variantu
90 Kč 220 Kč 490 Kč od 90 Kč
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta

Chcete nachystat dokonalou party pro vaše chuťové buňky? Pozvěte k vám domů zároveň pepř bílý, pepř červený a pepř černý. Tuto výjimečnou explozi chutí najdete v pepři tří barev.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete nachystat dokonalou party pro vaše chuťové buňky? Pozvěte k vám domů zároveň pepř bílý, pepř červený a pepř černý. Tuto výjimečnou explozi chutí najdete v pepři tří barev. Nasypte směs do mlýnku a krouživým pohybem jednoduše probuďte opojné aroma a výraznou chuť, kterou tímto spojením právě získáváte. Sbíhají se vám sliny? Počkejte, až ochutnáte. Vaše oblíbená pečeně nebo grilované maso už nebude jako dřív. Dokonale vyvážená kompozice různých stupňů pikantnosti, jemně citrusové vůně, mléčně jogurtových a kakaových stop a mírně zauzeného oparu s eukalyptovou svěžestí přímo láká k experimentování. Zkusili jste grilovaný ananas?

Pokud se chcete seznámit s jednotlivými druhy tříbarevného pepře osobněji, stačí jen kliknout na zvýrazněný název pepř bílý, pepř červený a pepř černý. Jednotlivý druh se vám v detailu  ochotně představí sám. Naše rodina v kuchyni používá všechny varianty. Jsme zvědaví, kterou si oblíbíte doma vy. Těšíme se na vaše zkušenosti.

Připravili jsme pro vás tři velikosti balení: 40 g, 100 g, 250 g. Vyberte si.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: