Čtyřbarevný pepř celý

Kód: 617/40G 617/100 617/250 Zvolte variantu
90 Kč 220 Kč 490 Kč od 90 Kč
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta

Toužíte stejně jako my po dokonalé harmonii chutí? Připravili jsme pro vás variantu pepře čtyř barev. Do mlýnku najednou nasypete pepř černý, pepř červený, pepř bílý a pepř dlouhý. Jednoduše tak snoubíte ve vašem oblíbeném jídle symfonii výrazných chutí a škály pikantnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte stejně jako my po dokonalé harmonii chutí? Připravili jsme pro vás variantu pepře čtyř barev. Do mlýnku najednou nasypete pepř černý, pepř červený, pepř bílý a pepř dlouhý. Jednoduše tak snoubíte ve vašem oblíbeném jídle symfonii výrazných chutí a škály pikantnosti. Posuďte sami. Jemná fruktózní vůně, překvapivé stopy jogurtu a kakaa a mírně zauzený oparu s fontánou eukalyptové  svěžestí a nasládlým podkresem. Každý steak se bude tetelit blahem, až zjistí, jak voňavá procedura ho čeká. Podtrhněte přirozenost a získejte skvělého pomocníka pro dochucení omáček, salátů a polévek.

Pokud vás zajímají podrobné informace o jednotlivých druzích čtyřbarevného pepře, stačí jen kliknout na zvýrazněný název pepř černý, pepř červený, pepř bílý, pepř dlouhý a každý druh se vám již představí sám. Naše rodina v kuchyni používá všechny varianty. Jsme zvědaví, kterou si oblíbíte doma vy. Těšíme se na vaše zkušenosti.

Připravili jsme pro vás tři velikosti balení: 40 g, 100 g, 250 g. Vyberte si.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: