Dlouhozrnné rýže

2 položek celkem
JAZMIN
od 79 Kč–20 %
od 68 Kč

Jasmínová rýže dlouhozrnná značky SIVARIS z odrůdové větve Indica je jedním z nejoblíbenějších druhů rýže v asijské kuchyni. Její původ najdeme v tehdejším Siamu, tedy dnešním...

Kód: 108/3
BASMATI
od 105 Kč–50 %
od 52 Kč

Dlouhozrnná rýže Basmati značky SIVARIS z odrůdové větve Indica je jedním z nejušlechtilejších druhů rýže a pochází ze svahů Himalajských velehor. Připravte se na to, že vás...

Kód: 102/0-6

Dlouhozrnná rýže je perfektní jako příloha k rozmanitým jídlům. V naší nabídce najdete rýži jasmínovou a basmati. Jasmínová rýže má nádhernou vůni a pro svůj původ v tehdejším Siamu je nejoblíbenější ve vietnamské a čínské kuchyni. Basmati rýže, která vyniká nulovou lepivostí, pak pochází z oblasti Himalájí a je typická pro indickou kuchyni. Obě dvě tyto rýže jsou ale natolik oblíbené, že jejich využití sahá do rozmanitých světových kuchyní. Fantazii se meze nekladou.

Pro nás se symbolem té nejvyšší kvality stala rýže španělské značky SIVARIS Valencie. Kvalita rýže SIVARIS se pyšní nejenom spokojeností zákazníků po celém světě, ale i množstvím ceněných certifikátů, jako je pečeť Denomination of Origin, Produkt z národního parku nebo Certifikát ekologického zemědělství.

Samotné pěstování a zpracování rýže prochází velmi náročnými procesy bez použití pesticidů a umělých hnojiv. Vše je pečlivě kontrolováno od sazby přes péči o jednotlivé  rostliny až po sklizeň, sušení a mletí, průběžné kontroly odrůdové čistoty a homogenity zrn, ale i manuální balení a distribucí.

Jsme moc rádi, že pro vás můžeme osobně vybírat a dovážet ty nejlepší produkty firmy SIVARIS přímo ze španělské Valencie.