Velkoobchod

Líbí se Vám naše produkty a rádi byste objednávali velkoobchodně? Nabízíme vám exkluzivní velkoobchodní spolupráci s Vaší společností.

Majitelka, jednatelka a zakladatelka společnosti aKoření s.r.o. Nika Pham žije dlouhodobě ve španělské Valencii, kde osobně vybírá a kontroluje kvalitu veškerých produktů, které našim zákazníkům následně zprostředkováváme téměř deset let. Její rodinné vazby však sahají až do Vietnamu a Kambodži, a tak na český trh dodáváme také 4 druhy pepřů v té nejvyšší kvalitě, přímo od pěstitelů.

Zaměřujeme se především na původní španělské produkty mezinárodně ceněných společností.
Výjimku v naší nabídce španělské gastronomie tvoří
nabídka pepřů.

Vzhledem ke stále vzrůstající poptávce chceme poskytnout náš sortiment co nejširšímu počtu zákazníků. Zboží dodáváme kromě maloprodeje také do velkoobchodů, gastropodniků, bezobalových obchodů a dalších provozoven. Tomu samozřejmě přizpůsobujeme formu balení. Vše záleží na domluvě.

Poznali jsme, že všichni chtějí mít doma alespoň malý kousek Španělska a ozvláštnit českou kuchyni třeba pravou španělskou Paellou. A my známe recept, jak tuto díru na trhu zaplnit.

Nejvyšší kvalita, rozumná cena a exkluzivní značka - to jsou pro nás ve výběru sortimentu naprosté priority. Chceme dělat radost v klasické české domácnosti, ale zároveň uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Gastronomie je byznys, který stále posouvá své hranice. Pojďte je posouvat společně s námi!

Těšíme se na Vaši reakci. Veškeré dotazy Vám velmi rádi zodpovíme a podrobný seznam nabízeného velkoobchodního sortimentu i s ceníky rádi zašleme.

Kontakt: Nika Pham 775 944 979, info@akoreni.cz

papricky1