Velkoobchod

Líbí se Vám naše produkty a rádi byste objednávali velkoobchodně? Nabízíme vám exkluzivní velkoobchodní spolupráci s Vaší společností.

Majitelka, jednatelka a zakladatelka společnosti aKoření s.r.o. Nika Pham žije dlouhodobě ve španělské Valencii, kde osobně vybírá a kontroluje kvalitu veškerých produktů, které našim zákazníkům následně zprostředkováváme téměř deset let. Její rodinné vazby však sahají až do Vietnamu a Kambodži, a tak na český trh dodáváme také 4 druhy pepřů v té nejvyšší kvalitě, přímo od pěstitelů.

Zaměřujeme se především na původní španělské produkty mezinárodně ceněných společností.
Výjimku v naší nabídce španělské gastronomie tvoří
nabídka pepřů.

Vzhledem ke stále vzrůstající poptávce chceme poskytnout náš sortiment co nejširšímu počtu zákazníků. Zboží dodáváme kromě maloprodeje také do velkoobchodů, gastropodniků, bezobalových obchodů a dalších provozoven. Tomu samozřejmě přizpůsobujeme formu balení. Vše záleží na domluvě.

Poznali jsme, že všichni chtějí mít doma alespoň malý kousek Španělska a ozvláštnit českou kuchyni třeba pravou španělskou Paellou. A my známe recept, jak tuto díru na trhu zaplnit.

Nejvyšší kvalita, rozumná cena a exkluzivní značka - to jsou pro nás ve výběru sortimentu naprosté priority. Chceme dělat radost v klasické české domácnosti, ale zároveň uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Gastronomie je byznys, který stále posouvá své hranice. Pojďte je posouvat společně s námi!

Těšíme se na Vaši reakci. Veškeré dotazy Vám velmi rádi zodpovíme a podrobný seznam nabízeného velkoobchodního sortimentu i s ceníky rádi zašleme.

Kontakt: Nika Pham 775 944 979, info@akoreni.cz

papricky1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení