Pepř dlouhý celý

Kód: 605/40G 605/100 605/250 Zvolte variantu
95 Kč 230 Kč 530 Kč od 95 Kč
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta

Lekli jste se, že vám nabízíme jehnědy? Nebojte se. Tyto přibližně tři centimetry dlouhé, šedočerné  šištičky označujeme jako pepř dlouhý celý a dovezli jsme vám je z Vietnamu z oblasti Chu Se.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lekli jste se, že vám nabízíme jehnědy? Nebojte se. Tyto přibližně tři centimetry dlouhé, šedočerné  šištičky označujeme jako pepř dlouhý celý a dovezli jsme vám je z Vietnamu z ostrova Chu Se. Pokud nemáte rádi zbytečné prodlevy, ochutnejte. Pálivost nastupuje okamžitě, bez varování. Naprosto fantasticky se tento pepř hodí do sýrových a vinných omáček, salátů, ale i polévek, marinád a chutney. Skvěle ochutí jakékoli maso - hovězí, kuřecí, jehněčí, skopové, ale i ryby a dary moře. A co vás možná překvapí, pepř dlouhý je vyhledávanou ingrediencí v čaji s medem nebo v kombinaci se sladkým kořením jako hřebíček, kandamom nebo třeba muškátový oříšek.

Jestli chcete dát obyčejnému, rádoby lehce fádnímu jídlu šmrnc a sexappeal, určitě využijte dlouhý pepř. Má podobnou chuť jako pepř černý, ale je více nasládlý a dominantně pikantnější.

Připravili jsme pro vás tři velikosti balení: 40 g, 100 g, 250 g. Vyberte si.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: