Celozrnné rýže

2 položek celkem
Červená rýže Sivaris
od 169 Kč

Červená rýže celozrnná značky SIVARIS je z odrůdové větve Japonica a jistě vás okouzlí středně velkými, kulatějšími zrnky červeno hnědé barvy, které si i po uvaření zachovávají...

Kód: 87/0-6
uvodni foto cerna ryze
Černá rýže Sivaris
Skladem (>5 ks)
od 169 Kč

Černá rýže celozrnná značky SIVARIS pochází z odrůdové větve Japonica a pyšní se charakteristicky zbarvenou slupku  do tmavého ebenu. Tato barevná anomálie vzniká díky...

Kód: 44/0-6

V naší nabídce najdete speciální druhy celozrnné rýže – červenou a černou. Jsou výjimečně bohaté na vlákninu a stopové prvky a potěší vás příjemně výrazným aroma. Celozrnnou rýži využijete jako přílohu, kdy ji doporučujeme kombinovat s bílou rýží, nebo do salátů či vegetariánských jídel.

Pro nás se symbolem té nejvyšší kvality stala rýže španělské značky SIVARIS Valencie. Kvalita rýže SIVARIS se pyšní nejenom spokojeností zákazníků po celém světě, ale i množstvím ceněných certifikátů, jako je pečeť Denomination of Origin, Produkt z národního parku nebo Certifikát ekologického zemědělství.

Samotné pěstování a zpracování rýže prochází velmi náročnými procesy bez použití pesticidů a umělých hnojiv. Vše je pečlivě kontrolováno od sazby přes péči o jednotlivé  rostliny až po sklizeň, sušení a mletí, průběžné kontroly odrůdové čistoty a homogenity zrn, ale i manuální balení a distribucí.

Jsme moc rádi, že pro vás můžeme osobně vybírat a dovážet ty nejlepší produkty firmy SIVARIS přímo ze španělské Valencie.