Dovolená. Od 7.8 do 20.8 jsme na dovolené. Veškeré objednávky budou odeslány po našem návratu. Hezký srpen

Extra Panenský Olivový olej El Teular - PREMIUM limitovaná sada

Kód: 976
540 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Extra panenský olivový olej z oliv Picual a oliv Arbequina.
Je to limitovaná edice od firmy El Teular a to proto, že olivy jsou sbírány mezi prvními a jdou ze stromu rovnou do lisu - vždy 1 druh, takže jsou velmi rychle zpracovány a tím si udrží výborné vlastnosti. To, že se sklízí mezi prvními znamená, že z jedné olivy je méně oleje, ale je koncentrovanejší chuti.

Balení - 2 láhve po 0,5l - 1x Picual a 1x Arbequina.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extra panenský olivový olej z odrůdy Picual - Chuť tohoto oleje je ostrá, pálí v krku (když je olej mladý, jako v tomto případě), a za touto charakteristickou chutí najdete též jemnou příchuť rajčat, fíků, okolních bylin ( rozmarýn, tymián, mateřídouška,...) Jeho silné vlastnosti: Olej Picual má více oleocanthalu (protizánětlivé, antioxidační a protirakovinné) než jiné oleje. Vysoký obsah kyseliny olejové (78 %) je dobrý na vysoký cholesterol. Je to jeden z nejstabilnějších olejů a odolný vůči oxidaci a žluknutí.

Extra panenský olivový olej z Arbequina je olej jemné chuti, takový bráška oleje z Picual. Olej má nasládlou, ovocnou chuť. Můžeme v chuti cítit banány a jablka. Jednou z vlastností tohoto oleje je snižování "špatného cholesterolu" a zvyšování toho dobrého. Obsah polyfenolů je o něco nižší než u ostatních druhů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: