Uzená paprika La Chinata jemně pálivá

Kód: 63
Neohodnoceno
89 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Uzená paprika chuťově vylepší a obzvláštní tradiční jídla jako je zelňáčka, nebo guláš. Výborná je jako lehký posyp na sýry k vínu, nebo ji doporučujeme přidat do nakládaných hermelínů

Hmotnost: 70g

Balení: Plechovka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Španělský výrobek rodinné firmy NETASA, která byla založena v roce 1975 a již více než tři desetiletí drží na stejných pilířích na nichž byla postavena: nabídnout svým zákazníkům nejvyšší kvalitu a přísná kontrola výroby jejich uzené papriky „La Chinata“.

Název „La Chinata“ pochází z názvu města, kde se narodil zakladatel společnosti Florentino Oliva. V současné době je „La Chinata“ prestižní značkou uznávanou na národní i mezinárodní úrovni, která se vyváží do více nez 50 zemí světa. Tuto uzenou papriku naleznete v nejlepších gurmánských obchodech stejně tak jako v kuchyních nejznámějších kuchařů.

Využití v gastronomii: V gastronomii se dá využít mnoha způsoby. Chuťově vylepší a obzvláštní tradiční jídla jako je zelňáčka, nebo guláš. Výborná je jako lehký posyp na sýry k vínu, nebo ji doporučujeme přidat do nakládaných hermelínů. Země a oblast původu: Paprika se pěstuje a vyrábí v regionu La Vera , který se nachází na severu provincie Cáceres v západním Španělsku. 

Nádoba o objemu 70g je ideální pro poznání zvláštností uzené papriky. Doporučujeme také jako dárek pro všechny milovníky dobré a kvalitní gastronomie.

Tento výrobek je držitelem ochranné známky „Pimentóm de la Vera“ a certifikátu IFS (standart bezpečnosti potravin).

Firma: NETASA

Výhradní dovozce: aKoření.cz

K dispozici ve třech variantách: Sladká/Jemně pálivá/Pálivá