3 druhy pepře zdarma

Kód: 748
0 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Tři vzorky pepřů zdarma. Platíte pouze poštovné a balné.
/černý pepř celý 15g, bílý pepř celý 15g, červený pepř celý 15g/

JEDNA OBJEDVÁVKA JE OMEZENA NA POČET 1KS, DĚKUJEME.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý pepř

Je ručně sklízen před dozráním v horské oblasti Modolkiri Kambodži. 
Po prvním ochutnání se vám na jazyku rozehraje naprostá harmonie mléčně jogurtových tónů s doprovodem podtónu suchých pastvin a tabáku.
Při nádechu čerstvě namletých zrnek vás obejme eukalyptová svěžest s nečekaným kakaovým finále.

V kuchyni si černý pepř perfektně rozumí především s drůbeží a rybou, ale ani ostatní druhy masa s ním nebudou mít problém, stejně jako polévkyomáčky a saláty.

Bílý pepř

Dovážíme vám ho z Vietnamu, z oblasti Phu Quoc, kde je místní pepř díky podmínkám pro zrání, sušení na slunci a metodou ručního zpracování považovaný za jeden z nejlepších na světě. Oceníte ho, pokud jste vyznavači gurmánské palčivosti a přitom jemné citrusové vůně a intenzivní pálivostí.

Určitě ho vřele doporučujeme na ryby, do pomazánek a nebo na bílé maso. V tomto trojboji nám chutnal zatím nejvíce.  Ale určitě ho vyzkoušejte i ve smetanových a světlých omáčkách nebo do salátu, na nokypestatmavé masosýry. Skvěle si rozumí i s tapas.

 
Červený pepř

Přivezli jsme vám tyto sympatické kuličky z Vietnamu z oblasti Phu Ouoc. Má jemně připálenou chuť, tak trochu do uzena se silným ovocným akcentem.

Jemnou pálivost červeného pepře bychom přirovnali k úrovni pepře černého, ale na rozdíl od něj nedoporučujeme tento druh používat na maso, maximálně ho seznamte s rybou nebo mořskými plody. Pokud jej ale použijete k dochucení vegetariánského jídlazeleninového salátupolévky, na vajíčka, ale také například při výrobě marinády, pečení sladkého dezertu nebo přípravě zajímavého koktejluzabodujete. Toto partnerství funguje na jedničku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pepř celý Vietnam/Kambodža
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: