Extra Panenský Olivový olej El Teular 250- nefiltrovaný-pet

Kód: 662
Akce Výprodej
Neohodnoceno
75 Kč –27 %
olivy
75 Kč –27 % 55 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Extra panenský olivový olej El Teular patří mezi oleje vyšší kategorie a je vyroben z oliv odrůd Blanquetta a Grosal. Výroba probíhá čistě mechanickým postupem, kdy jsou olivové bobule lisovány za studena a zachovají se tak vitamíny, minerály a ostatní zdraví prospěšné látky.

250 ml v plastové lahvi.

Minimální trvanlivost do konce roku 2021.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extra panenský olivový olej El Teular patří mezi oleje vyšší kategorie a je lisován z oliv odrůd Blanquetta a Grosal. Jeho příjemně silná chuť vás přímo postaví na nohy. Olej nebyl filtrovaný, takže v kalné tekutině zůstaly po lisování pevně zachované vitamíny a minerály, které se na jazyku schovávají za závojem mandlí a lesních plodů.

Máte doma gurmána? Nabízíme vám skvělý tip na dárek! Vytvořte gastronomický balíček a určitě tam nezapomeňte dát tuto lahvičku olivového oleje. Objem 250 ml je naprosto ideální pro degustaci. Navíc se vejde opravdu všude a bude vždy po ruce i na cestách i do práce, třeba na ochucení salátu ke svačině. A to už stojí za zvážení, co myslíte?

Tmavě zelená PET lahev je lehká a přitom obsah pevně chrání, aby neklesala vysoká kvalita olivového oleje. Součástí hrdla je vestavěný dávkovač a tlakový uzávěr. Máte tak jistotu, že se vám olej nevylije a použijete na kapičku přesně tolik, kolik budete na ochucení nebo vaření potřebovat. Bezpečnostní mechanismus sice nedovoluje láhev znovu naplnit, na druhou stranu zabraňuje vniknutí běžných nečistot a malého hmyzu.

Aby si u nás mohl vybrat opravdu každý, olivový olej nabízíme hned v několika obsahově různých variantách o objemu: 250 ml sklo nebo pet, 500 ml sklo, 2 l a 5 l.